تی بخار: مدرن و هوشمند

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 17 شهریور 1395 در ساعت 12 : 22 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تی بخار: یک وسیله بهداشتی و بی خطر برای نظافت

بسیاری از مردم هنوز از تی های معمول و قدیمی برای نظافت کف خانه استفاده می کنند. ممکن است که این افراد آگاه نباشند که این ابزار نیازمند کار فیزیکی و آب بیشتر به اضافه مواد شیمیایی هستند. برای کار با این ابزار همواره مجبور به خم شدن و فشار به ستون فقرات هستند. از طرفی مرتب باید تی را در سطل آب Steam Mops Benefitsبشویند و تازه کنند. همه این ها فشار بیشتری به کمر و پشت شما وارد می کند. این روش های متدوال نه تنها باعث خستگی بیشتر که به مفاصل دستان، پاها، کمر فشار وارد می کند. صرف نظر از دیگر دلایل، همین دلایل کافی است که از این ابزارهای دست کشیده و آنها را با ابزار مدرن و امروزی تی بخار جایگزین کرد که از هر جهت بهداشتی تر نیز می باشند. تی بخار برای کارهای نظافت روزمره شما هم اثربخش تر و بهداشتی تر هستند.

 

تی بخار وسیله ای است که با استفاده از بخار و دمای آن به جای مواد شوینده مضر کار نظافت کف خانه را انجام می دهد. این کار به آسانی پر کردن مخزن آن و فشار یک دکمه انجام می شود.

برخی از مزایای تی های بخار که هر کسی را متقاعد می کند این ابزار مدرن را داشته باشد:

  • آسان و سریع: شما فقط باید مخزن را پر کرده، دستگاه را روشن کنید و در اطراف خانه کار کنید. با این کار تنها کف خانه را تمیز نکرده اید، بلکه باکتری های معمول را نیز از بین برده اید و محیطی امن را برای اعضای خانواده بخصوص کودکان فراهم کرده اید. از آنجایی که این دستگاه از حرارت بخار و رطوبت بخار استفاده می کند شما یک نظافت بهداشتی انجام داده اید. با تی های بخار بخصوص محصولات هان، هیچ آبی روی زمین باقی نمانده و زمین بلافاصله خشک می شود و خطر لغزش از میان می رود. دستگاه به راحتی روی زمین حرکت می کند طوری که افراد مسن تر به راحتی می توانند با آن کار کنند. ممکن است تصور کنید که تی بخار هم سنگین است، ولی بزرگترین دستگاه تی بخار بیشتر از 4 کیلو وزن ندارند. با کابل بلند تی بخار به راحتی به همه جا دسترسی خواهید داشت.
  • همه کاره: تی های بخار را می توان برای سایر سطوح نیز بکار برد. برخی از مدلها دو منظوره بوده و می توان آن را برای سطوح دیگر مثل کابینتها، دیوارها و سطوح روی میزها بکار برد. دستگاه بخار هان مدل ای آی 7100 از جمله این دستگاه ها می باشند که دستگاه بخار از بدنه اصلی جدا شده و تبدیل به یک بخارشوی دستی با نازلهای مختلف می شود.
  • بی خطر و اثربخش: مهمترین ویژگی تی های بخار فقط قدرت آنها در نظافت نیست. مسئله سلامتی و بهداشت خانه شماست. خم شدن، ایستادن و وضعیت نامناسب  بدن شما مستقیما به سلامت شما باز می گردد. مشکلات ناشی از این وضعیت ممکن است به مرور منجر به یک مشکل مزمن و غیر قابل بازگشت گردد. تی های بخار نیاز به جا به جا کردن سطل سنگین آب را از میان می برد.

نظافت مسئله روزمره ای است که نمی توان از آن صرفنظر کرد، به خصوص اگر بچه ها در خانه باشند. برای بسیاری از خانواده ها نیز استخدام افراد یا شرکتهای نظافتی چندان مقرون به صرفه نیست. حتی اگر هم باشد، این افراد تمایل زیادی به استفاده از روش های متداول نظافت دارند که بهداشتی نیستند. با داشتن یک تی بخار شما هر دو دنیا را خواهید داشت، هم نظافتی آسان و هم محیطی بهداشتی تر خواهید داشت. این کار نیازمند صرف مقدار زیادی پول نیست در حالی که کار نظافت می تواند مثل آب خوردن باشد. با تی بخار شما زمان بیشتری خواهید داشت تا با خانواده صرف کنید و لذت ببرید.

http://www.steamerspecialists.com/steam-mop-a-healthy-and-safe-cleaner

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :