در این قسمت میتوانید برای دسته بندی محصولات نمایید.

1مجموع 6 محصول
 • بخارشوی هان مدل SI 7100

  بخارشوی هان مدل SI 7100

  تی بخار هان مدل اس آی 7100 هم بخارشوی و هم تی بخار. دستگاهی دو منظوره کامل کننده نیازهای نظافتی منزل شما. هم بخارشوی و هم تی بخار. آماده به کار در 30 ثانیه. بخار صد درجه. از بین برنده 99.9 درصد باکتری ها.

 • تی بخارشوی هان مدل SI 6100

  تی بخارشوی هان مدل SI 6100

  تی بخارشوی هان مدل اس آی 6100 انتخابی هوشمندانه برای تمیز کردن کف خانه. تی بخارشوی هان با قابلیت تنظیم میزان بخار برای کف های مختلف از مواد مختلف محدودیت بهره مندی از مزیت بخار را برای شما فراهم می سازد. امکان تنظیم ارتفاع دستگیره کار و نگهداری دستگاه را آسان تر می سازد.

 • تی بخارشوی هان مدل SI 3600

  تی بخارشوی هان مدل SI 3600

  تی بخارشوی هان مدل اَجایل (فرز و چابک) با کفی 180 درجه تی بخارشوی مدل Agile SI3600 دارای کفی با توان چرخش 180 درجه است که شما را قادر می سازد به تمام گوشه ها و جاهای باریک میان مبل ها، و دیگر موانع دسترسی یابید تا تمام کف خانه با این "تی" بخار چابک، براق و پاک گردد. با بکارگیری فن آوری بخار هوشمند، بخارشوی های هان یک نظافت بی خطر، طبیعی، عاری از مواد شیمیایی و دوست دار محیط زیست برای خانه شما فراهم می سازد

 • اتو ایستاده (بخارگر) هان مدل HI 3020

  اتو ایستاده (بخارگر) هان مدل HI 3020

  اتوهای ایستاده یا بخارگر های لباس نسل جدیدی از اتوی می باشند که گرچه بیشتر در فروشگاه های لباس و مزون استفاده می شوند ولی راه حلی مناسب برای نگهداری لباس های ظریف، لباس شب، لباس مهمانی، و حتی لباس های روزمره با مواد خاص می باشند.

 • اتو ایستاده اچ آی 5050

  اتو ایستاده اچ آی 5050

  اتوی ایستاده بخار وسیله ای مناسب برای لباس های ظریف حتی از جنس الیاف مصنوعی. مناسب برای لباس های شب، لباس های مهمانی، کت و پالتو. گرچه بیشتر در فروشگاه ها استفاده می شود ولیکن برای زندگی پر سرعت امروز بسیار لازم است.

 • جاروی برقی عصایی هان SVC4

  جاروی برقی عصایی هان SVC4

  جارو برقی ایستاده یا عصایی و دو منظوره نسل جدید جاروی های برقی

1مجموع 6 محصول

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :