خدمات پس از فروش

7 / 10
از 1 کاربر

اطلاعیه1: 

پیرو تماس برخی از مشتریان گرامی و ابراز نگرانی در خصوص صدای مستمر دستگاه هنگام کار، و اشتباه ترجمه در دفترچه راهنمای محصولات بخارشوی و تی بخار هان، به اطلاع می رساند که صدای ایجاد شده هنگام کار کاملا طبیعی بوده و ناشی از سیستم بخار هوشمند محصولات هان می باشد. صدای ایجاد شده صدای پمپ آب دستگاه است که برای جلوگیری از تولید بخار مازاد و تولید لکه های آب پمپ دستگاه مثل یک قلب عمل کرده و آب را به صورت منقطع وارد کویل دستگاه می نماید. لذا صدای ایجاد شده کاملا طبیعی و ناشی از مزیت این محصولات می باشد. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر لطفا با شرکت تماس بگیرید. 

 

اطلاعیه2: 

جهت جلوگیری از رسوب گیری و افزایش طول عمر دستگاه توصیه می شود از آب تسویه شده استفاده کنید. چنانچه در منزل دستگاه تسویه آب دارید بهترین منبع آب برای دستگاه های بخار از جمله تی بخار، آب دستگاه تسویه  می باشد. در غیر این صورت آب حاصل از کولر گازی نیز جایگزین مناسبی است. در مناطق کشور دارای آب با سنگینی معمول می توان از آب شیر استفاده کرد.  

 نحوه تهیه

 

شرکت ایستاب خانه آفتاب (نماینده انحصاری محصولات هان کره جنوبی)

ضمانت نامه محصولات خانگی هان

محصولات خانگی هان کره جنوبی عرضه شده توسط ایستاب خانه آفتاب دارای 2+12 ماه ضمانت تعمیر و تعویض قطعات فنی و 48 ماه خدمات پس از فروش می باشد. این کارت مخصوص کلیه محصولات با برند هان عرضه شده توسط این شرکت می باشد.

ارائه کارت ضمانت، در هنگام مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش الزامی است.

در مدت ضمانت بهای قطعات تعویض شده و هزینه اجرت تعمیرات دریافت نخواهد شد. قطعات و اجزای تعویض شده (مستعمل و خارج از رده) متعلق به مرکز خدمات پس از فروش بوده و عودت داده نخواهد شد.

جنانجه در مدت ضمانت، به تشخیص کارشناس مرکز خدمات، دستگاه غیر قابل تعمیر باشد، دستگاه معیوب با دستگاه جدید تعویض خواهد شد.

به دلایل محدودیتهای وارداتی و سایر موارد غیر قابل پیش بینی مدت تعمیر دستگاه ممکن است طولانی تر از زمان معمول باشد.

این ضمانت نامه با مهر فروشگاه با درج تاریخ و امضای فروشنده معتبر می باشد.

آسیب های وارده به بدنه دستگاه ناشی از حمل و نگهداری نادرست شامل گارانتی نمی باشد.

عدم استفاده معمول و ناصحیح به تشخیص کارشناسان مرکز خدمات، دستگاه را از شرایط ضمانت خارج خواهد کرد.

ضمانت نامه مخدوش یا دستکاری اطلاعات مندرج روی این ضمانت نامه یا دستگاه ضمانت را باطل خواهد کرد.

این ضمانت نامه تنها شامل اشکالات ناشی از تولید یا مواد اولیه معیوب می باشد، و خسارات ناشی از نواسانات برق، ضربه، شکستگی، مصارف غیر خانگی، بلایای طبیعی را شامل نخواهد شد. 

لطفا برای فعال شدن ضمانت دستگاه به بخش ثبت محصول رفته و اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :