درباره ما

5 / 10
از 1 کاربر

ایستاب خانه آفتاب

شرکت ایستاب خانه آفتاب متشکل از تیمی مجرب با تجربه بیش از 50 سال در زمینه بازاریابی و فروش محصولات متعدد می باشد. اعضای گروه دارای تجربه های متعدد موفق چه ساخت و راه اندازی کارخانه تولیدی یا ساختن برندهای معتبر بین المللی در بازار ایران بوده و هستند. از آن جمله می توان به راه اندازی کارخانه تولیدی شیشه آبگینه در بخش تولید و همکاری در توسعه برند کارشر آلمان را نام برد.  

کسب رضایت مشتری رسالت اصلی این شرکت می باشد، ولی این رسالت تنها به یک هدف ختم نمی شود و امروز حفظ محیط زیست و سلامت انسانها نیز دارای اهمیت برابر می باشد.  رسالتی که از هدف اول مجزا نبوده و در واقع بخشی از آن است. ایستاب خانه آفتاب که با تمرکز بر سلامت خانه و خانواده و زندگی آسان تر شکل گرفته، سیاست توسعه محصول خود را متمرکز بر محصولاتی قرار داده است که نه تنها خود محصولات و کاربرد آنها دوست دار محیط زیست باشند، که حتی المقدور تولید آنها نیز برای محیط زیست بی یا کم ضرر باشد. این ماموریت کوچکی نبوده و چنین دیدگاهی انتخاب همکاری ما با تامین کنندگان را محدود به شرکتهای مسئول و خلاق و آینده نگر می کند. 

شرکت ایستاب آفتاب تنها به تجربه پرسنل خود که دارای بالاترین اهمیت می باشد، اتکا نکرده و همواره از دانش افراد کاردان استفاده می نماید تا نه تنها به لحاظ علمی به روز بوده، که کلیه روش های نوین و کم هزینه را به کار گیرد. چراکه ما معتقدیم هیچ هزینه اضافه ای ناشی از نا کارآمدی، کم تجربگی و انگیزش کم نباید به مشتری تحمیل گردد. 

این شرکت با اتکا به تجربه و منش مشتری مدار اعضای خود که همواره رمز موفقیت آن بوده است، هدف خود را بر آن نهاده تا برندی جهانی، مطلوب و با کیفیت را به بازار ایران معرفی نماید. امروز افتخار داریم تا محصولات شرکت هان کره جنوبی را به مشتریان ارزشمند خود معرفی کنیم تا همواره لبخند را بر لبان شما و خانواده شما نظاره گر باشیم. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :